III Niedziela Wielkanocna, 15 kwietnia 2018

Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Jeszcze dziś o godz. 16.00 msza św. dla dzieci, a po niej próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

W czwartek, po mszy św. wieczornej nowenna nieustająca do Matki Bożej z La Salette.

W sobotę o godz. 9.00 próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, zaś po mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

W niedzielę na mszy św. o godz. 16.00 nowenna do św. Rity z obrzędem poświęcenia róż.

Ofiara na spłatę należności:

Ofiara na remont organów:

Trwają prace związane z Kalwarią Saletyńską, gdyby ktoś miał zbędny gruz można go zostawić w lesie za kościołem, wysypując go w przygotowanej alejce. Dziękuję za już przywieziony. Potrzeba go jeszcze sporo.

Dziś taca inwestycyjno – gospodarcza.

Ostatnio zmieniany piątek, 13 kwiecień 2018 14:23