XXIII Niedziela Zwykła, 9 września 2018

Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa.

W piątek po mszy św. wieczornej nowenna do św. Walentego.

W sobotę o godz. 11.00 ks. Bp Stanisław Gębicki udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Spowiedź dla nich i ich rodzin w piątek od godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Także w niedzielę o godz. 16.00 msza św. dla dzieci, a po niej spotkanie z rodzicami uczniów kl. I i II SP w Galewie z Filią w Chrząblicach.

Prosimy Pana, aby otwierał naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 13 IX – św. Jan Chryzostom (ok. 349-407), biskup Konstantynopola, jeden z czterech wielkich doktorów Kościoła wschodniego.
  • 15 IX – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicach bolesnych.
W środę 19 września br., odbędzie się w naszym Sanktuarium Dekanalny Dzień Skupienia dla Kół Różańcowych. Początek mszą św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam do udziału i zaangażowania się także nasze Koła.

Za tydzień taca inwestycyjno – gospodarcza.

Ofiary na remont organów:

Za wszystkie ofiary składane na tacę, w kopertach i indywidualnie na spłatę należności i kontynuację prac w naszej Wspólnocie oraz za wszelką pomoc materialną i modlitwę duchową w intencji prac prowadzonych w naszej Parafii składam Bóg Zapłać
Ostatnio zmieniany sobota, 08 wrzesień 2018 20:22