Informacja Biura Prasowego dla Mediów

W związku ze zbliżającym się Odpustem Przemienienia Pańskiego w Galewie informujemy, że powstało przy Sanktuarium Biuro Prasowe, którego zadaniem będzie współpraca z szeroko rozumianymi mediami lokalnymi. Poprzez pracowników Biura Prasowego Sanktuarium pragniemy służyć Państwu pomocą w przekazywaniu informacji o wydarzeniach które już miały miejsce i które są planowane w Sanktuarium Galewskim. W miarę rozwoju działalności naszego biura będziemy mogli udostępnić na Państwa życzenie dostępne materiały audio – video do wykorzystania we własnych materiałach prasowych. 

Biuro Prasowe zostało założone w dniu 11 lipca 2014 roku w celu zapewnienia kompetentnego i profesjonalnego dostępu do informacji oraz współpracy z mediami. Na stronie internetowej Sanktuarium (www.parafiagalew.pl) dostępny jest regulamin działalności naszego biura, zasady udziału dziennikarzy w uroczystościach oraz wzór akredytacji. Bardzo prosimy o zapoznanie się z w/w dokumentami. Prośby o akredytację na uroczystość Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia br. prosimy zgłosić do 1 sierpnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z tej racji, że uroczystość 6 sierpnia będzie obsługiwana przez nasze biuro po raz pierwszy prosimy o wyrozumiałość i czekamy na wszelkie uwagi usprawniające naszą współpracę. 

Rzecznik prasowy SPPwG

Joanna Jasnowska

Ostatnio zmieniany środa, 13 sierpień 2014 11:03
Powrót na górę