Poniedziałek Wielkanocny, 18 04 2022

Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Msze Święte w naszej świątyni według porządku niedzielnego. Ofiary składane dzisiaj na tacę stanowią wsparcie dla katolickich uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce. Dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.

Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz udekorowanie naszej świątyni. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską.

Jeszcze dziś Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.30.

We wtorek, po Mszy św. wieczornej, nowenna do Matki Bożej z La Salette.

W czwartek o godz. 18.00 próba dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.

W piątkek, podczas Mszy św. o godz. 17.00 nowenna do św. Rity

Także w piątek o godz. 19.00 w par. NMP Królowej Polski Eucharystia Młodych, na która zaprasza Dekanalny Duszpasterz Młodzieży.

W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy serdecznie do udziału w celebracji Eucharystii, aby wypraszać Bożego miłosierdzia dla nas i całego świata.

O godz. 15.00 w naszej świątyni wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do miłosierdzia Bożego o godz. 16.00. Będzie to także Niedziela Modlitwy za Kierowców.

• ŁUKASZ CZERWIŃSKI, kawaler, zam. w par. tutejszej i JOANNA ELŻBIETA PRACZYK, panna, zam. w par. Gostyń – zapowiedź III

Wszystkim parafianom i gościom, a szczególnie jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy dobrego świętowania w gronie najbliższych oraz obfitości Bożych darów na każdy dzień.

Ofiary na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego:

• Mieszkańcy Dzierżąznej: