V Niedziela Wielkanocna, 19 maja 2019

Dziś przypada 25 rocznica tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce na Galewskiej plebanii. Na mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Bogu za życie i posługę śp. Katarzyny Sulej oraz prosić o rozpoczęcie procesu informacyjnego.

Jeszcze dziś:

• O godz. 15.40 Nabożeństwo majowe z nowenną do św. Rity
  • O godz. 16.00 Msza św. dla dzieci
  • O godz. 20.00 Nowenna nieustająca do Matki Bożej z La Salette wraz z procesją. Proszę przybyć ze zniczami.

Nabożeństwa majowe w tym tygodniu:

• Dziś o godz. 15.40
  • Od poniedziałku do soboty o godz. 16.40
  • W niedzielę za tydzień po mszy św. o godz. 11.30.

Trwa nowenna przed uroczystością ku czci św. Rity. Modlitwy nowennowe podczas nabożeństwa majowego o godz. 16.40 w poniedziałek i wtorek. Także we wtorek o godz. 21.00 procesja z relikwiami św. Rity. Prosimy o przybycie z lampionami.

Główne uroczystości ku czci św. Rity sprawowane będą w środę (22.05) i rozpoczną się mszą św. o godz. 17.00, sprawowaną przez ks. prał. Artura Niemirę, Kanclerza Kurii Diecezjalnej we Włocławskiej. Na zakończenie mszy, nowenna i poświęcenie róż.

Dziś taca inwestycyjno – gospodarcza.

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na tacę, w kopertach i indywidualnie. Za wszelką pomoc materialną i modlitwę duchową w intencji prac prowadzonych w naszej wspólnocie składam Bóg Zapłać.

Dziękuję tym mieszkańcom z Bratuszyna i Chrząblic, którzy w tym tygodniu kosili trawę i sprzątali wyznaczone sektory.