Witamy Was Serdecznie!

Trafiliście na stronę Parafii Przemienienia Pańskiego i św. Walentego w Galewie, a także od maja 2013 roku Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie.
Znajdziecie tu informacje o naszej parafii, zdjęcia a także wszystko co dotyczy Naszej Wspólnoty. Można przeczytać historię naszego kościoła oraz erygowania parafii. Znajdziecie bieżące ogłoszenia parafialne jak też intencje mszalne na najbliższy tydzień. Jednym słowem wszystko co dotyczy parafii, kościoła i tego co go otacza...
Jeśli macie uwagi co do informacji zamieszczanych na tej stronie to proszę bardzo o kontakt i propozycje. Jeśli coś podeślecie to chętnie zamieszczę to na stronie, ponieważ jest to strona parafialna więc mogą tworzyć ją wszyscy.

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie"

Mt 11,28-