Bądźmy teraz razem - choć osobno
Moi Drodzy! W całej naszej Ojczyźnie podejmowane są wszelkiego rodzaju działania, by zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa sobie wzajemnie pomagać. W naszej Parafii jest wiele osób samotnych, chorych, cierpiących. Proszę, zainteresujmy się Nimi. > Podejdźmy do nich (zachowując bezpieczeństwo) > Zapytajmy czy czegoś nie potrzebują > Po prostu, dajmy im znać, że pamiętamy, że jesteśmy gotowi im pomóc, gdy zajdzie potrzeba. Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, podejmijmy "rękawicę" i spróbujmy zdać jak najlepiej egzamin z swojego - naszego człowieczeństwa.
Czytaj dalej...