Przemieniająca 7 jako owoc nawiedzenia Matki Bożej w rodzinach

 

Zakończyło się już nawiedzenie Matki Bożej w znaku figury z La Salette w rodzinach Dzierżąznej, Czarnej Niwy, Józefowa oraz Kalinowej przy szosie. W czasie nawiedzenia wiele rodzin podjęło postanowienia i zobowiązania, jakie będą chcieli teraz na codzień realizować. Jako jednym z owoców nawiedzenia w naszych rodzinach, chciałbym zaproponować powstanie w rodzinie czy na wiosce Przemieniającej 7, która poprzez modlitwę będzie wypraszać potrzebne łaski dla rodzin danej wioski, modląc się za nich bądź w innych intencjach dotyczących wioski, parafii czy Ojczyzny. 

PRZEMIENIAJĄCA 7

   

 

 

Czym jest P7?

 

  • Jest to wspólnota mieszkańców wioski (dorosłych, dzieci, młodzieży, chorych) obejmujących modlitwą swoja wioskę, parafię, jakąś rodzinę, będącą w szczególnej potrzebie / sytuacji, itp.

 

Ile osób tworzy P7?

 

  • Najlepiej siedem, czyli tyle, ile dni w tygodniu.

 

Czy może być mniej lub więcej niż siedmiu modlących się mieszkańców?

 

  • Tak, jeżeli będzie ich mniej, po porostu nie będzie objęty modlitwą cały tydzień chyba, że ktoś z mieszkańców zechce odmawiać modlitwę kilka razy w tygodniu. Jeżeli mieszkańców będzie więcej niż siedmiu, można utworzyć następną P7.

 

Kiedy i gdzie odmawiać modlitwę?

 

  • Odmawiać należy ją indywidualnie w jeden wybrany dzień tygodnia, w dowolnym czasie i miejscu.

 

Jaką modlitwę należy odmówić?

 

  • Modlitwę zawierzenia oraz dowolną dziesiątkę różańca.

 

Gdzie znajdę treść modlitwy zawierzenia?

 

  • Obrazek Matki Bożej z La Salette z modlitwą zawierzenia oraz załączoną do niej dziesiątką różańca można otrzymać w Rosarium Galewskim lub kontaktując się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kogo poinformować o powstaniu na mojej wiosce Przemieniającej 7?

 

  • Kustosza Sanktuarium w Galewie przesyłając informację na adres mailowy. Wystarczy podać wioskę oraz ilość modlących się osób.

 

 

Opracowano dla potrzeb Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie na podstawie propozycji Duszpasterstwa Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej.

 

Ostatnio zmieniany środa, 05 listopad 2014 17:07
Powrót na górę