INTENCJE MSZY ŚW. 10/10/2019 - 20/10/2019

INTENCJE MSZY ŚW. 10/10/2019 - 20/10/2019

Czwartek 10/10/2019 

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

17:00

Do Przemienienia Pańskiego w intencjach pielgrzymów i pątników

+ Sławomir Ordon, int. brata Dariusza z żoną i dziećmi

Piątek 11/10/2019 

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

17:00

+ Zofia Janik, int. syna Bogdana z żoną

+ Marek Karbowy, int. córki Kasi z meżem i córkami

Sobota 12/10/2019 

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

16:00

Msza ślubna

17:00

+ Edward, Leokadia Janik

O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Dariusza Kowalczyków w 25 rocz. ślubu, int. najbliższej rodziny

Niedziela 13/10/2019 XXVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

9:00

+ Stanisława Kowalczyk, 1 rocz. śm., int. męża i synów z rodzinami

11:30

W intencjach Parafian

Poniedziałek 14/10/2019 

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

17:00

+ Józef Mikołajczyk, int. dzieci

+ Kazimierz Ordon, int. bratowej Kazimiery i bratanicy Haliny z rodziną

Wtorek 15/10/2019 

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

17:00

+ Kazimierz Kołodziejek, int. Beaty i Zdzisława Majdów z rodziną

+ Jerzy Janas, int. właścicieli i pracowników firmy ProBiotics Polska

Środa 16/10/2019 

św. Jadwigi Śląskiej; św. Gerarda Majelli, zakonnika; św. Gawła (Gall), opata; bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

17:00

+ Izydor Kubacki, int. brata Stanisława z rodziną

+ Sławomir Ordon, int. chrzestnej Maryli z rodziną

Czwartek 17/10/2019 

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

17:00

Do Przemienienia Pańskiego w intencjach pielgrzymów i pątników

+ Zofia Janik, int. syna Mirosława z żoną

Piątek 18/10/2019 

święto św. Łukasza Ewangelisty

17:00

O Boże błogosławieństwo dla Łukasza Lipińskiego i jego rodziny

+ Marek Karbowy, int. syna Łukasza z żoną

Sobota 19/10/2019 

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana

9:00

+ ks. Stanisłąw Gołębiewski, int. rodziny Lipińskich

17:00

+ Aldona Kujawa, int. rodziny

Niedziela 20/10/2019 XXIX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

9:00

+ Zenon Zioła, Kazimiera Władysław Kicińscy; Helena Marianna Leon SItarz, int. z Galewa

11:30

W intencjach Parafian

16:00

+ Władysław Ressel, int. uczestników pogrzebu