Zmiana godzin sprawowania nabożeństw dodatkowych w naszym Sanktuarium

W związku ze zmianami wprowadzonymi w przygotowaniu dzieci do I Komunii Świętej oraz młodzieży do Sakramentu Bierzmowania, a także by, co chwilę nie przekładać niedzielnych nabożeństw popołudniowych oraz z trudnościami uniemożliwiającymi spotkania formacyjnej w tygodniu, z dniem 1 listopada ulegnie zmianie porządek sprawowania nabożeństw dodatkowych w naszym Sanktuarium.

Sakrament spowiedzi sprawowany będzie (jak do tej pory) półgodziny przed Mszą św. od poniedziałku do piątku (od 7.00 do 7.20 lub od 16.30 do 16.50, w sobotę, jeżeli nie ma ślubu) zaś w niedzielę od godz. 6.30 do 6.40, a także jeżeli nie jest wyznaczone spotkanie formacyjne od godz. 11.00 do 11.20 w trzecią niedzielę miesiąca, gdy jest obecny drugi kapłan, przed każdą Mszą św.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, zgodnie z polską tradycją, śpiewać będziemy przed pierwszą Mszą niedzielną, czyli o godz. 6.40

Wypominki półroczne będą odczytywane o godz. 8.30 zaś roczne o godz. 8.45

Procesja eucharystyczna odbywać się będzie:\

           W wigilię Paschlaną

           W urocz. Bożego Ciała oraz przez oktawę

           W wigilę i urocz. Pańskiego Przemienienia, w niedzielę podczas oktawy oraz 15 sierpnia

           W pierwszą niedzielę miesiąca od Wielkanocy do października

Nabożeństwo Różańcowe i Gorzkie Żale sprawowane będą w niedzielę o godz. 11.00

W pierwszą niedzielę miesiąca:

            Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne dla Kandydatów i Ministrantów.

            O godz. 10.45 spotkanie formacyjne dla Asysty Procesyjnej na przemian ze spotkaniami Rady Parafialnej oraz Komitetu odpowiedzialnego za przygotowanie nawiedzenia Matki Bożej w znaku ikony Jasnogórskiej.

W drugą niedzielę miesiąca:

            Młodzież przygotowująca się do bierzmowania angażuje się w przebieg Mszy św. o godz. 9.00

            Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkania dla dzieci, które chcą wspólnie poznawać Pismo Święte w ramach: „Dobra nowina dla dzieci”.

            Dzieci przystępujące do I Komunii świętej, o godz. 10.45 będą miały spotkanie formacyjne oraz angażują się w liturgię Mszy św. o godz. 11.30

W czwartą niedzielę miesiąca

            Spotkania formacyjnej dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, zamiennie w grupach, po Mszy św. o godz. 9.00 oraz o godz. 10.45.

Od 1 listopada następuje także zmiana numerów telefonów do Parafii, wykaz znajduje się na stronie intenretowej i w aplikacji na telefon.

Powrót na górę