Zapytanie ofertowe 1 / 2024- " W cieniu Galewskiej Góry Przemienienia rewitalizacja historycznej części Wzgórza Galewskiego" - remont zabytkowej plebanii.

ZOBACZ:     Zapytanie Ofertowe nr 1 / 2024

Zapraszamy do składania ofert na realizację kolejnego zadania w ramach projektu "W cieniu Galewskiej Góry Przemienienia. Rewitalizacja historycznej części Wzgórza Galewskiego" etap kolejny: Remont zabytkowej plebanii.

Przedmiotem zamówienia  jest realizacja inwestycji polegającej na pracach remontowo – budowlanych w zabytkowej plebanii w miejscowości Galew, zlokalizowanej na  działce nr 177/2, obręb Bratuszyn będącej własnością Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Galewie. Budynek zlokalizowany na Galewskim wzgórzu Przemienienia jest bezpośrednio zwiany z jego historią. Obiekt po danym Dworze rodziny Przechadzkich został przekazany parafii w 1920 roku. Obiekt wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków, obecnie zakwalifikowany do kategorii domu mieszkalnego posiada jednak dodatkowe funkcje publiczne związane ze specyfiką pracy proboszcza parafii: prowadzenie kancelarii parafialnej, archiwum, przyjmowania interesantów czy goszczenie przyjezdnych.

Dokumenty:

Ostatnio zmieniany piątek, 26 lipiec 2024 13:30