Rekolekcje Wielkopostne - odwołane !!!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br., które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji Ksiądz Biskup uznaje za obowiązujące na terenie Diecezji Włocławskiej wszystkie wskazania wydane przez Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i prosi Księży o dostosowanie się do nich.

Wobec tego rekolekcje wielkopostne zostają odwołane...

Godziny niedzielnych Mszy św. 15 marca 2020:

> w sobotę (formularz z niedzieli) o godz. 17.00 i 21.00

> w niedzielę: o godz. 9.00; 11.30; 16.00; 21.00

Więcej informacji funkcjonowania parafii będziemy podawać na bieżąco.

Rekolekcje Wiekopostne zostają przeniesione na wrzesień i trwać będą od 17 do 20 września. Poprowadzi je ks. Henryk Schawnke, który miał je prowadzić teraz. Rekolekcje te będą poświecone Pańskiemu Przemienieniu oraz zjawieniom Matki Bożej w La Salette i wpisują się w Jubileuszowy Rok Przemienienia, który rozpocznie się 6 sierpnia tego roku. Serdecznie już teraz zapraszamy.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 marzec 2020 09:53