PILNE: Pasterki będą sprawowane z balkonu naszej świątyni.

Mając na uwadze zarządzenia Władz Państwowych, GIS - u, jak również komunikaty Komedy Powiatowej w Turku i Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Turku informujemy, że w dniu 24 grudnia msza św. "Pasterka" wyznaczona na godz. 21.00 oraz planowana "główna" Pasterka wyznaczona na godz. 24.00 sprawowane będą z balkonu naszej świątyni.

Bardzo prosimy "ciepło" się ubrać i zabrać ze sobą koce.

W kościele będzie mogło uczestniczyć tylko tyle osób, ile przewiduje rozporządzenie: 1 os. na 15 m2, dlatego też do kościoła będzie można wejść tylko między godz. 20.30 a 20.40 i 23.30 a 23.40 w bezwzględnie wyznaczonej liczbie. W wyznaczonym czasie zostaną otwarte drzwi główne, które po wypełnieniu kościoła przez wskazaną liczbę wiernych zostaną zamknięte.

Bardzo prosimy o zrozumienie tej sytuacji, która podyktowana jest tylko i wyłącznie Zarządzeniem Władz Państwowych przekazanym w środowy wieczór o godz. 19.15 Ks. Kustoszowi.

Msze św. w I i II dzień Świąt oraz w niedzielę, też będą sprawowane z balkonu naszej świątyni.

Po mimo wszystko, Ks. Kustosz życzy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Bożego błogosławieństwa.
Ostatnio zmieniany czwartek, 24 grudzień 2020 10:43