Pielgrzymka do MEDJUGORIE, RZYMU I CASIA w 5 rocznicę ustanowienia Sanktuarium Galewskiego i wprowadzenia relikwii św. Rity

W dniu 22 maja 2018 roku minie już 5 lat, jak do naszej świątyni J. E. ks. bp Wiesław A. Mering wprowadził relikwie św. Rity z Casii i podniósł nasz kościół do rangi Sanktuarium Przemieniena Pańskiego. Pragniemy w ramach tego "małego jubileuszu" we wrześniu udać się pielgrzymką do miejsca objawień Matki Bożej w Medjugorie oraz nawiedzić sanktuaria św. Rity w Casia i św. Ojca Pio w San Giovani Rotondo, ponadto będziemy także w Rzymie. Szczegółowy program w załączniku. Zapisy po każdej mszy św. niedzielnej w Rosarium na organistówe do 20 stycznia. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy:

Organizatorzy: Parafia Galew i Stowarzyszenie VALENTINUS

Biuro Podróży: CARITAS Włocławek.

Bardzo prosmy osoby zainteresowane udziałem w pielgrzymce, by do 11 lutego złożyły deklaracje wzięcia w niej udzuału.

Ostatnio zmieniany sobota, 27 styczeń 2018 12:49