Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w Galewskim Sanktuarium

W czwartek wieczorem w naszym Sanktuarium przeżywać będziemy NOC ŚWIĘTYCH oraz ZADUSZKI PARAFIALNE, w czasie, których sprawować będziemy ostatnie nabożeństwo różańcowe. Rodziny, z których w minionym roku do domu Ojca odeszli bliscy, prosimy o przybycie ze zniczami. Początek Nocy o godz. 18.00

W piątek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych.

• W świątyni msza św. o godz. 9.00
  • Na cmentarzu liturgia rozpocznie się o godz. 11.00 modlitwą wypominkową
  • Ofiary zbierane w dniu Wszystkich Świętych przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne we Włocławku.

W sobotę, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze Święte poprzedzone będą wypominkami.

- o godz. 8.40 zostaną wyczytane wypominki półroczne a o godz. 9.00 rozpocznie się msza św.

- o godz. 10.40 zostaną wyczytane wypominki roczne a o godz. 11.00 rozpocznie się msza św.

– o godz. 16.00 zapraszam na cmentarz, gdzie od Krzyża rozpocznie się procesja połączona z 5 stacjami i odczytaniem wypominek jednorazowych, po jej zakończeniu przejdziemy do świątyni, gdzie ok. godz. 17.00 rozpocznie się msza św.

Codziennie od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.