Nowenna przed urocz. św. Walentego i Jubileuszem 100 - lecia erygowania Parafii Galew.

We wtorek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością odpustową św. Walentego.

Specjalne modlitwy po mszy św. wieczornej.

• We wtorek modlić się będziemy w intencji zakochanych
  • W środę w intencji nowożeńców
  • W czwartek w intencji małżeństw, szczególnie tych, które obchodzą jubileusze 25 i 50 małżeństwa
  • W piątek w intencji w intencji kobiet przed i po urodzeniu dziecka
  • W sobotę w intencji małych dzieci
  • W niedzielę, po mszy św. o godz. 11.30, w intencji uczniów i studentów.

Dokładnie w najbliższy piątek mija 100 lat od utworzenia naszej Wspólnoty Parafialnej. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się w podczas odpustu ku czci św. Walentego i trwać będą przez najbliższy rok.

Wyrażając wdzięczność tym wszystkim, którzy stanowili naszą Wspólnotę Parafialną przez ostatnie 100 lat, bardzo proszę, abyśmy przybyli w piątek na mszę św. o godz.17.00 z dwoma zniczami. Jeden znicz po zapaleniu zaniesiemy na grób członka naszej rodziny spoczywającego na cmentarzu, drugi znicz zanieśmy do domu, by od tego światła zapalić świecę, która niech płonie od piątku do odpustu św. Walentego codziennie od godz. 19 do godz. 21. Proszę także, aby w Godzinę Apelu Jasnogórskiego odmówić w intencji żyjących Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu, a w intencji zmarłych Wieczny odpoczynek.